Świat dla ludzi marzeń!

Tutaj możesz stać się postacią zrodzoną z legend, baśni i wszelkich dostępnych nam źródeł, i żyć jej życiem!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-12-01 23:14:14

 Aye!!!

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 131
Punktów :   

Gildia Wiedźmińska

Gildia wiedźmińska, to gildia łowców potworów, poddanych mutacji za pomocą specjalnych mikstur. Specjalizują się w walce mieczem i tworzeniu niezbędnych im eliksirów, tworzonych najczęściej z zebranych części ciał zabitych monstrów. Jeśli postanowisz dołączyć do tej gildii, nie masz już odwrotu. Mutacji, której zostaniesz poddany, nie da się cofnąć żadnym sposobem, ani fizycznym, ani magicznym.

W tej właśnie gildii przyjmujemy także zlecenia. Jeśli chcesz dać nam takie, po prostu napisz post, a w treści podaj na czym zlecenie polega i, co najważniejsze, co za nie otrzymamy.

Jesli zajdzie taka potrzeba, możemy Cię też wyedukować w kwestii rozróżniania potworów i zapobiegania ich atakom. W końcu na tym polega nasz zawód. Oczywiście, za to również należy się symboliczna zapłata.

Jesli natomiast chcesz dołączyć do naszej gildii, jest to całkowicie darmowe. Po przejściu kilku testów, a także mutacji, otrzymujesz także nasze standardowe wyposażenie i możesz już szczycić się mianem wiedźmina. Po prostu napisz w poście, dlaczego decydujesz sie właśnie na tę, a nie inną gildię, i dlaczego właśnie ciebie powinniśmy do niej przyłączyć.

Ostatnio edytowany przez Aye!!! (2012-12-04 08:56:23)


Rasa: Wiedźminka
Srebro: 50
Aktualnie przebywa w: Wschodnia część miasta
"Nic nigdy nie jest takie, jakim się wydaje"

Offline

 

#2 2012-12-07 10:35:59

Eismoon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-07
Posty: 18
Punktów :   

Re: Gildia Wiedźmińska

Witam, chcę dołączyć do Waszej gildii, ponieważ bardzo dobrze władam mieczem oraz jestem lojalny i posłuszny, zawsze wykonuję swoje zadanie.


Yyyyyy... Nie mam pomysłu na sygnaturę, a jako iż nie chce mi się pisać jakiegoś cytatu to będzie zdziwiona buźka:
o.O

Offline

 
Nowy świat. Nowa postać. Nowe życie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radiopullzfm.pun.pl www.onlinenaruto.pun.pl www.czarnajedynka.pun.pl www.slonecznedomy.pun.pl www.media-research.pun.pl